Şirket Hakkında

2000 yılında Elmas Kesici Sert Maden Çeşit. San ve Tic. Ltd. Şti. şirketini kurduk. Bu yıldan sonra döküm K10 sert maden uçlarla ilgili Türkiye de lider konuma geldik.

2005 yılından itibaren diamond aşındırıcı taşlar karbür için ve cbn hava çeliği için aşındırıcı taşlarla ilgili bir çalışmamız oldu. 2010 yılı itibariyle aşındırıcı taşlarla ilgili şuan sektörde en tepede bulunmaktayız.

Şimdi ise müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine cnc uçlar, kater uçları, freze uçları, torna uçları ile ilgili çok detaylı bir çalışma yaptık. Çelik için uçlar, paslanmaz çelik için uçlar, döküm için uçlar, alüminyum için uçlar ve sermet uçlar bulundurmaya başladık.

Şirketimizin kısa zamanda bu denli başarı kazanması ve başarısını sürdürmesinin nedenleri ise donanımlı personel, en iyi kalite, uygun fiyat, zamanında teslimat, esnek ödeme koşulları ve kalitede devamlılıktır.

Geleceğe dönük başarımızı devam ettirmeye çaba göstereceğiz. Bu konuda bizimle çalışan bizi destekleyen tüm firmalarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

"25 Yıllık Tecrübeyle biliyoruz. Sorumluluk Mükemmelliği Korur"

OKE sadece birinci sınıf üretim tesislerine değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen üretim teknolojisine de sahiptir. Mümkün olan en kısa sürede en popüler ürünler, yüksek hassasiyetli karbür plakalar da dahil olmak üzere iç pazarda satış açısından ilk satırları aldı. OKE, CNC makineleri için endüstriyel bir akıllı kesici takım oluşturur. Şu anda, OKE CNC akıllı araç alanında bir lider ve Çin'de CNC aracının tanınmış bir ulusal markası haline gelmiştir.